Ne Yapıyoruz

Merhaba Arkadaşlar
Sizlere daha iyi eğitim sunabilmek için dersliğimizi 4 kişililk oluşturduk.Eğitimimiz birebir ders kalitesindedir.Kursumuzu 40 saatlik program üzerinden uyguluyoruz. Temel eğitimde eksiklik yaşayan arkadaşlar için ilk 6 saatimizi tekrar anlatarak geride kalmanızı önlüyoruz.
Eğitimin ilk haftası programın arayüzü , komut kullanımı ve teknik ölçülendirmeden bahsetmekteyiz.Ders ilerledikçe sektördeki çeşitli ürünleri program da uygulama yapmaya başlıyoruz.(Yüzük , kolye ,küpe ,set ,erkek yüzüğü, montür ,tektaş , alyans , fizyon ,kelepçe örnekleri…)
Kursumuza Takı Tasarım Bölümünden mezun öğrenciler , meslek edinmek isteyen arkadaşlar ve sektör içerisinde değişiklik yapmak isteyen arkadaşlar katılmaktadır.İstanbul dışındaki arkadaşlarımız için bir ilki başardık.ONLİNE eğitimleri başlatarak eğitimlerimize katılmak için hiçbir engel kalmadı.
Eğitimler hafta içi ve hafta sonu gruplarından oluşmaktadır.Dersimizi öğrencilerle ortak saat diliminde işlemekteyiz.Eğitimlerimiz hem dersliğimizde hem de online eğitim olarak internet üzerinden verilmektedir.